Bilety Bajka Symfonicznie - koncert z muzyką na żywo w wykonaniu Sinfonietta Polonia - Poznań, 15 czerwca 18:00

Bilety na Bajka Symfonicznie - koncert z muzyką na żywo w wykonaniu Sinfonietta Polonia

Adres wydarzenia :

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź
Mansfelda 4
Poznań

Piątek 15 czerwca 18:00
Sprzedaż online kończy się : 15-06-2018 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Przeboje ze znanych bajek i kultowych filmów, w symfonicznej oprawie, wykonywane przez profesjonalną orkiestrę Sinfonietta Polonia pod batutą jej dyrektora – maestra Cheung Chaua – oto festiwalowa propozycja na czerwcowy wieczór.
 
Zabrzmią wiodące tematy Johna Williamsa i Klausa Badelta ze słynnych filmów „Harry Potter” i „Piraci z Karaibów”, piosenka „Lód w lecie” Ch. Becka z animowanego filmu dla dzieci „Kraina lodu” (Frozen), a także skomponowane przez Gabriela Kaczmarka, specjalnie na Festiwal, piosenki do bajek Juliana Tuwima „Lokomotywa” i „Okulary” oraz Aleksandra Fredry „Paweł i Gaweł”, wykonywane przez solistów – Tomasza Raczkiewicza i Józefa Biegańskiego. Fascynująca kontorsjonistka (dziewczyna-guma), absolwentka Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu – Beata Treščec wcieli się w role kota, inspirowaną widowiskiem „Alicja w Krainie Czarów”, w reżyserii Anny Niedźwiedź. Maestro Cheung Chau porzuci na kilka minut batutę, aby wystąpić z tańczącym łabędziem, z utworu C. Saint Saënsa „Karnawał zwierząt”, kreowanym przez Stellę Walasik, która po kilku latach występów w Polskim Balecie Narodowym Teatru Wielkiego w Poznaniu, objęła stanowisko solistki Teatru Wielkiego w Poznaniu. Zapewne niespodzianką dla słuchaczy będzie pojawienie się na scenie urządzeń, znanych najstarszym słuchaczom, ale służących do zupełnie innych celów, niż tworzenie muzyki. A to za sprawą kompozytora Leroya Andersona nazywanego „amerykańskim Straussem”, który przekonał świat, ze muzyka symfoniczna wcale nie musi być poważna. Jego tryskające humorem miniatury są przyjmowane entuzjastycznie.
 
Sinfonietta Polonia pod batutą Cheunga Chaua towarzyszyła wykonawcom „Alicji w Krainie Czarów” oraz „Królowej Śniegu” oraz nagrała muzykę do obu tych spektakli. Znana jest też ze swoich owacyjnie przyjmowanych serii Wiedeńskich Koncertów Noworocznych. Z sukcesami występowała w Rzymie, Berlinie, Pekinie i wielu innych miastach Niemiec, Francji, Chin i Polski.
 

Regulamin sprzedaży biletów i rezerwacji grupowych

I/ REZERWACJA I ZAKUP BILETÓW
 
Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia.
 
A. BILETY INDYWIDUALNE
Zakup biletów odbywa się poprzez serwis Bilety24, zgodnie z określonymi przez ten portal zasadami i obowiązującym regulaminem. Bilety indywidualne nie podlegają rezerwacji.B. BILETY GRUPOWE
1. Rezerwacji grupowej można dokonywać za pomocą zamówienia wysłanego drogą elektroniczną na adres:
 
bow@cortique.pl
 
Bilety grupowe:
Biuro Obsługi Widzów tel. 573 316 736 (czynne od pon.-pt. w godz. 9.00-14.00 w terminie od 07.02.2018r.).
2. Rezerwacja wymaga podania imienia i nazwiska osoby rezerwującej, (mile widziane podanie nazwy instytucji lub szkoły/przedszkola dla której jest zamawiana rezerwacja) oraz numeru telefonu kontaktowego (ewentualnie adresu poczty elektronicznej, innego niż adres maila z zamówieniem).
3. Rezerwacja grupowa jest dokonywana dla co najmniej 15 osób na jedno wydarzenie w tym samym terminie.
4. Rezerwacja grupowa złożona telefonicznie wymaga potwierdzenia mailowego, jest to wymóg konieczny i prosimy, by o tym pamiętać.
5. Po dokonaniu rezerwacji osoba rezerwująca otrzyma odpowiedź drogą elektroniczną w terminie do 7 dni pod wskazany w zamówieniu adres mailowy - z numerem rezerwacji, numerem konta, na które należy wpłacić należność oraz terminem uregulowania należności za bilety. Gdyby taki mail nie dotarł - prosimy o niezwłoczny kontakt z Biurem Obsługi Widza.
6. Bilety dla rezerwacji grupowych są objęte specjalną ofertą cenową podaną na stronie wydarzenia/spektaklu. Bilet dla opiekunów nie jest wydawany jako dodatkowy bilet bezpłatny, ale będzie uwzględniony poprzez naliczenie 10% rabatu za zakupy łączne.
7. Płatności za zarezerwowane bilety grupowe należy dokonać na konto wskazane na fakturze w terminie określonym w potwierdzeniu. Prosimy o dokładne opisanie przelewu. Po dokonaniu przelewu niezbędne jest przesłanie potwierdzenia na adres: bow@cortique.pl z dopiskiem "potwierdzenie rezerwacji grupowej na wydarzenie "Nazwa wydarzenia"" wraz z opisem zawierającym: numer rezerwacji, dzień i godzinę wydarzenia oraz ilość biletów.
8. Termin wykupu biletów (dokonania przelewu) w rezerwacji grupowej wynosi:
- 14 dni od momentu potwierdzenia przez Biuro Obsługi Widza założenia rezerwacji,
- rezerwacje złożone od 4.06.2018 roku standardowo 7 dni od daty dokonania rezerwacji, jednak nie później niż 3 dni przed terminem spektaklu.
Brak wykupu biletów (niewykonanie przelewu) we wskazanych terminach skutkuje automatycznym anulowaniem rezerwacji i skierowaniem miejsc do ponownej sprzedaży.
9. Bilet przesyłany jest na adres mailowy podany przez Klienta. Bilety stanowi dokument elektroniczny w formacie PDF przeznaczony do samodzielnego wydruku. Bilet należy wydrukować w formacie A4 i okazać bileterowi.
10. Niewykupienie biletów (niedokonanie przelewu) we wskazanym terminie powoduje anulowanie rezerwacji, bez uprzedniego monitu.
11. Przydział miejsc grupowych następuje w momencie wykupienia biletów.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Strona Centralna
Strona Lewa
Strona Prawa

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN